portal osiedli, dzielnic i miast

Wałbrzych - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kocham - Wałbrzych » Forum » darmowe konsultacje kosmetyczne Wałbrzych 10.06 ul.Wieniawsk
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

darmowe konsultacje kosmetyczne Wałbrzych 10.06 ul.Wieniawsk

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Skarby-Urody 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Cze 09, 2010 13:09
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Cze 09, 2010 13:16    Temat postu: darmowe konsultacje kosmetyczne Wałbrzych 10.06 ul.Wieniawsk

Skarby Urody Rossmann www.rossnet.pl Zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetyczne w Twoim mieście. Kalendarz wydarzeń dostępny na http://skarbyurody.rossnet.pl/kalendarz
Po raz kolejny drogeria Rossmann organizuje na terenie wielu miast Polski Skarby Urody Rossmann. Skarby Urody to wyjątkowe spotkanie z mieszkańcami miast. Bezpłatne konsultacje udzielane przez ekspertów uznanych marek branży kosmetycznej m.in.: Dove, Schwarzkopf, Bielenda, Farmona, Wibo, Astor, Rimmel to okazja to wypróbowania kosmetyków specjalnie dobranych do rodzaju skóry. Do dyspozycji uczestników zostanie uruchomiona platforma na Rossmann Show Truck specjalnie przygotowana na przyjęcie gości. Skarby Urody to niepowtarzalną okazja, do wypróbowania nowości kosmetycznych. Bezpłatne próbki wręczane podczas konsultacji pozwolą na dotyk produktu indywidualnie dopasowanego do oczekiwań uczestników.
Skarby Urody Rossmann to również liczne konkursy, promocje i nagrody. Więcej szczegółów na www.rossnet.pl
:grin: [b][b]WAŁBRZYCH 10.06 UL.WIENIAWSKIEGO 70[/b][/b]



Skarby Urody.jpg
 Opis:
Skarby Urody

Skarby Urody.jpg


kolima 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Wto Cze 14, 2011 11:17
Posty: 2
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 13:53    Temat postu: Darmowe próby www.kosmetykalaserowawalbrzych.pl Zapraszamy!

Salon Kosmetyki Laserowej Łygan zaprasza

oferujemy:
-bezbolesna depilacja
-fotoodmładzanie
-usuwanie naczynek
-usuwanie trądziku
-usuwanie przebarwień
-redukcja zmarszczek
-masaże(gorącymi kamieniami,stemplami, klasyczny, leczniczy, relaksacyjny itp.)
Wałbrzych
Podzamcze ul.Forteczna 60a
tel.791916787
www.kosmetykalaserowawalbrzych.pl



lygan_banner (1).jpg

lygan_banner (1).jpg


fertis 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Śro Kwi 13, 2016 10:16
Posty: 3
Skąd: Polska

PostWysłany: Śro Kwi 13, 2016 10:18    Temat postu: Re: darmowe konsultacje kosmetyczne Wałbrzych 10.06 ul.Wieni

No proszę, nawet takie rzeczy zaczynają się u nas dziać. Bardzo dobrze.
aniaklos 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Czw Maj 23, 2019 18:59
Posty: 3
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 19:09    Temat postu: Re: darmowe konsultacje kosmetyczne Wałbrzych 10.06 ul.Wieni

Często korzystam z masaży. Ostatnio musiałam zmienić gabinet i szukałam czegoś nowego, Ktoś polecił mi Przychodnie specjalistyczną w Wałbrzychu przy Grodzkiej. Jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama